Актуальні новини

 
 

Новини ВООЗ

» XML error: at line 0


 
 

Наші координати

Адреса: 65029, м.Одеса,
вул. Старопортофранківська, 8 Телефон: (048) 7234842,
Факс: (048) 7231841
Ел.пошта: info@odses.gov.ua
Зв'язок через сайт: Написати
 
 


Пошук по сайту...

Підсумкова колегія Держсанепідслужби


Підсумкова колегія Держсанепідслужби11 лютого відбулось засідання колегії Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області, на якій підбито підсумки діяльності за минулий 2014 рік та окреслено шляхи до здійснення держсанепіднагляду в умовах реформування Держсанепідслужби України. В роботі взяли участь керівники міських, міськрайонних, міжрайонних та районних управлінь Головного управління, провідні фахівці.

Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиВела засідання Любов Засипка, начальник Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Одеській області, головний державний санітарний лікар Одеської області. У своєму вступному слові Любов Гнатівна назвала головні завдання працівників служби у світлі сьогодення, зокрема привернула увагу колег до належного проведення соціально-гігієнічного моніторингу відповідно до вимог Законів України.

Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиПро підсумки роботи Головного управління доповіла заступник головного державного санітарного лікаря Одеської області Наталія Осадча, яка відзначила, що протягом минулого року забезпечувався дієвий контроль за виконанням обласних профілактичних програм, рішень обласної Ради, розпоряджень облдержадміністрації, рішень комісій з питань ТЕБ та НС, директивних документів уряду та МОЗ України.

Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиЗа дорученням Держсанепідслужби України протягом 2014 року Головне управління Держсанепідслужби в Одеській області брало участь у підготовці проектів наказів МОЗ України та Державних санітарних правил і норм. Фахівці управління також взяли участь у розробці цільових програм з профілактики інфекційних захворювань.

Відповідно до вимог здійснювалась робота по забезпеченню реалізації конституційного права громадян на звернення. Отримано та своєчасно розглянуто 523 індивідуальних та колективних звернень, загальна кількість яких майже наполовину зменшилась у порівнянні з 2013 роком. На особистих прийомах керівництва Головного управління та його відокремлених підрозділів прийнято та розглянуто 69 звернень.

Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиНаталія Осадча відзначила, що протягом 2014 року забезпечувалась робота з організації доступу до публічної інформації. Посадові особи, відповідальні за цю ділянку роботи, вели прийом, реєстрацію, облік та контроль за наданням інформації на запити. Опрацьовано 19 запитів на публічну інформацію, відповіді надано у встановлені законодавством терміни.

Під наглядом Головного управління майже 19 тисяч суб’єктів господарювання, понад 1900 з яких віднесено до високого ступеню ризику. Протягом минулого року було здійснено 1085 перевірок, зокрема виявлені порушення санітарного законодавства на об’єктах централізованого водопостачання (55), в дошкільних закладах (165),

загальноосвітніх навчальних закладах (196), дитячих оздоровчих закладах (136), на харчових об’єктах (118), промислових підприємствах (117) та ін.

За виявлені порушення на відповідальних осіб накладено штрафи, застосовано фінансові санкції, до правоохоронних органів передано 8 справ.

За 2014 рік, відзначила доповідач, проведено 152332 санітарно-хімічних та 255848 санітарно-бактеріологічних досліджень.

Аналізуючи епідситуацію в області за минулий рік, можна констатувати зниження інфекційної захворюваності по багатьох нозологічних одиницях: сальмонельоз – на 3,3%, дизентерія – на 86,7%, кір – на 84,5%, вірусний гепатит – на 35,9%, менінгококова інфекція – на 9,6%.

Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиДля посилення відкритості, гласності та прозорості діяльності Головного управління посадові особи брали активну участь в обговоренні актуальних санітарно-протиепідемічних питань на прес-конференціях, в програмах телебачення, обласного радіо, інших ЗМІ.

Начальник управління організації держсанепіднагляду Лідія Степанова у своїй доповіді серед іншого зауважила, що сьогодні повноваження Підсумкова колегія ДержсанепідслужбиДержсанепідслужби обмежені відповідним законом, тому Головне управління перебудувало свою роботу: було переведено вектор діяльності на більш активну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. За звітний період на адресу голів райдержадміністрацій та міськвиконкомів направлено аналітичні матеріали щодо поточної санепідситуації та заходів по її поліпшенню. Зокрема збільшено обсяг досліджень в рамках соціально-гігієнічного моніторингу у визначених точках спостереження за дотриманням гігієнічних нормативів в атмосферному повітрі, питній воді, грунті.

Члени колегії активно та грунтовно обговорили різні аспекти професійних завдань, прийняли колегіальне рішення з усіх актуальних питань діяльності служби.Дата: 13-02-2015   |  Переглядів: 853
 

 
 

? Запитати ?


Новини МОЗ

Держсанепідслужба України долучається до прог ..
Представники Державної санітарно-епідеміологічної служби України долучаться до європейської програми SHIPSAN ACT Information System та мережі PAGnet. Таких домовленостей досягли фахівці слу ...

У Києві обговорили проблеми імунопрофілактики
У Національній академії державного управління при Президентові України відбувся круглий стіл «Державна політика щодо імунопрофілактики в Україні». Представники медичних, педагогічних та на ...

Розпочались обговорення МОЗ України з медични ..
21 травня у МОЗ України відбулась селекторна нарада на тему: «Актуальні питання забезпечення якості надання медичної допомоги». Захід пройшов під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я ...

У МОЗ України обговорили шляхи реформування в ..
22 квітня у МОЗ України пройшов експертний круглий стіл із відеотрансляцією заходу по регіонам України на тему: «Реформа вищої медичної освіти в Україні». Проректор з наукової ро ...

В Полтавській області посилюється боротьба із ..
В Полтавському обласному Центрі здоров'я відбувся круглий стіл «Своєчасна діагностика туберкульозу та належна якість надання медичної допомоги хворим – запорука успіху». Захід пройшов у рамках міс ...

Календар

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Архів

Июнь 2016 (1)
Май 2016 (2)
Апрель 2016 (5)
Март 2016 (5)
Февраль 2016 (8)
Январь 2016 (10)

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: